Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Благодійний фонд Сергія Тігіпка підтримує розвиток спорту на Чернігівщині

Благодійний фонд Сергія Тігіпка підтримує розвиток спорту на Чернігівщині

Імідж*

Футбол — без перебільшення є грою №1 в Україні.

На жаль, в українській глибинці навіть при великому бажанні та ініціативі створити футбольну команду, облаштувати поле для тренувань і стати активним учасником футбольного життя села, району, області — проблематично. А все через кошти.

Проте для компанії «ТАС Агро» і Благодійного фонду Сергія Тігіпка розвиток спорту в підопічних селах завжди залишався у пріоритеті. Благодійники щороку інвестують сотні тисяч гривень саме в цей напрям.

Нещодавно чергову допомогу від благодійного фонду отримали спортсмени селища Талалаївка.

Напередодні п’ятого туру Південної футбольної ліги, яка проводиться на Чернігівщині, футболісти отримали комплекти нової форми.

Футбольна команда «ТАС Агро» вперше бере участь та добре відома за межами рідного села. Спортсмени встигли заявити про себе в перших турах. І це не дивно, адже тутешнє футбольне захоплення має багаторічну історію. І дуже тішить, що цей спорт донині не втрачає популярності.

Аграрії не лише допомогли у придбанні спортивної форми, забезпечуватимуть команду інвентарем та допомагають футболістам з транспортом для участі в чемпіонаті.

«У літній період підопічні спортсмени беруть участь у змаганнях Південної футбольної ліги. Щотижня відбувалися ігри в різних населених пунктах, а це хоч і невеликі, проте відчутні для учасників витрати, які з власної кишені не завжди можна викласти. Тому ми пішли назустріч команді в цьому питанні, профінансувавши транспортні послуги та оплату внесків за участь в іграх. чином, футболісти Талалаївської громади вкотре відстоюватимуть спортивну честь району на достойному рівні!», – розповідає директор благодійного фонду Роман Польовий.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
23.07.2020