Україна і світ

Бізнес-партнер Медведчука придбав телеканал Димінського ZIK

Бізнес-партнер Медведчука придбав телеканал Димінського ZIK

Тарас Козак, народний депутат і бізнес-партнер кума Путіна Віктора Медведчука, став новим власником медіахолдингу ZIK, яким ло останнього часу володів львівський олігарх Петро Димінський.

Відповідну інформацію поширив телеканал “112 Україна”, який де-юре також належить Козаку. Крім того, її підтвердили журналісти ZIK, щоправда офіційно прес-служба холдингу поки нічого не коментує.

Як підкреслюють на “112-му” телеканалі, 14 червня 2019 року український політик Тарас Козак став новим і одноосібним власником телевізійних мовників телеканалу ZIK – компаній “Міст ТБ” і “ТРК “Нові комунікації””. Відтак, він у своєму медіаактиві тепер має три канали: “112 Україна”, News One і ZIK.

Козак, зі свого боку, що придбання телеканалу ZIK – це для нього осмислений і прагматичний крок.

“Отримавши ZIK, я зможу побудувати найбільшу мережу інформаційних мовників, яка з точки зору ресурсів робить їх менш витратними та водночас створює їхню велику капіталізацію як активу. І цей актив називається інформаційний медіахолдинг “Новини”. Саме для його розвитку та управління я запросив одного з найсильніших медіапродюсеров країни – Олексія Семенова”, – переконує він.

Новина доповнюється 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
14.06.2019