Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Білий дім розкритикував Facebook за вбивство людей через дезінформацію про щеплення від коронавірусу

Білий дім розкритикував соціальну мережу Facebook після того, як президент США Джо Байден напередодні звинуватив мережу у вбивстві людей через дезінформацію про щеплення від коронавірусу.

Джерело в адміністрації Байдена повідомило, що публічне звинувачення Facebook з’явилося після розчарування платформою через її нездатність викорінити небезпечну інформацію про вакцини.

– Вони приховували інформацію про правила, що задіяли, щоби запобігти поширенню небезпечної дезінформації, – сказав представник адміністрації Байдена.

Білий дім з лютого звертається за допомогою до Facebook і іншим соцмережах, щоби зупинити поширення дезінформації, наприклад міф, що вакцина може викликати безпліддя.

Ситуація ускладнилася через поширення штаму Дельта, недовіри до вакцини молоді, а також на тлі опитувань громадської думки про те, що більшість нещеплених людей вірять в міфи про вакцину.

Оскільки випадки захворювання зростають, а рівень вакцинації в США сповільнився, Білий дім почав на цьому тижні боротьбу з невірною інформацією.

Джерело: Fox News

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-18 14:37:29