Місто і регіон

Біля однієї з шкіл міста діяв підпільний “магазин” наркотиків

22 лютого працівниками карного розшуку Ніжинської поліції затримано групу осіб, які незаконно збували наркотичні засоби на території міста.

Біля однієї з шкіл міста діяв підпільний “магазин” наркотиків

Після отримання оперативної інформації про те, що в Ніжині збувають особливо небезпечні наркотичні засоби амфетамін та метадон, правоохоронцями розпочато кримінальне провадження й організовано проведення ряду негласних слідчих та розшукових дій.

Через деякий час вдалося встановити осіб, які в одній із орендованих квартир міста влаштували справжній підпільний «магазин», де продавали заздалегідь розфасовані наркотики. Працівників поліції вразив цинізм наркозбувальників, адже свій бізнес вони розгорнули біля однієї зі шкіл міста.

22 лютого після чергового збуту наркотичного засобу метадону правоохоронцями затримано 36-річного мешканця Ніжина. Чоловік, сам того не підозрюючи, вивів працівників поліції на свою спільницю, якій віддав гроші від продажу наркотика. Після цього прийнято рішення затримати й співучасницю наркоділка. Того ж вечора, під час проведення ряду санкціонованих обшуків, затримано 54-річну жінку, яка виконувала ключову роль у злочинному ланцюзі збуту наркотиків у місті. Як підтвердження – у неї вилучена значна сума готівки та непродані партії наркотичних засобів: метадону, амфетаміну, опію ацетильованого.

На сьогодні «компаньйони» затримані в порядку ст. 208 КПК України та перебувають в ізоляторі тимчасового тримання.

За даним фактом ведеться досудове розслідування в кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 307 КК України (збут особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинений за попередньою змовою групою осіб), за що підозрюваним загрожує від шести до десяти років позбавлення волі.

Сектор моніторингу Ніжинського відділу поліції

Джерело: ПравдаТУТНіжин

Джерело: Уездные новости
26.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи