Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Біля міської стоматполіклініки виконується друга черга реконструкції проблемного підземного дощевідводу

Біля міської стоматполіклініки виконується друга черга реконструкції проблемного підземного дощевідводу

Триває реконструкція зливової каналізації по вул. Некрасова, друга ділянка робіт. Поки погода дозволяє, тут виконують демонтаж старих труб на місці «контрухилу» і готують основу під укладення нових труб і нових колодязів.

Нагадаємо, нещодавно ми розповідали про початок реалізації проєкту реконструкції мережі зливової каналізації на частині вулиці Некрасова від вулиці Рокоссовського до проспекту Перемоги. Мета цих робіт – зменшити підтоплення дворів і будинків на «Електроні» та «Малому проспекті». Масштаби цих підтоплень після інтенсивних злив вражають і тиражуються в соцмережах на численних фото та відео, але тим, хто тут живе або проїжджає в той час, буває непереливки. Затоплення приносять велику шкоду і становлять небезпеку.

Передбачається збільшити пропускну здатність колектора. Зокрема, поблизу міської стоматполіклініки для усунення «контрухилу» провести вирівнювання його траси. Крім того, будуть замінені наявні оглядові колодязі та збудовані додаткові. Проєктом також передбачається гідродинамічне очищення наявних трубопроводів і колодязів.

У результаті реконструкції пришвидшиться процес відведення води після рясних дощів: у приватному секторі, зокрема, по вулиці Тракторній, не підмиватимуться подвір’я та городи, а поблизу «Електрону» на вулиці Рокоссовського швидше розсмоктуватимуться калюжі.

Усі роботи в місті проводяться комплексно, тож після завершення земельних робіт буде відновлено тверде покриття дороги вул. Некрасова, вздовж якої, власне, і йде ділянка «зливнівки», що реконструюється. Асфальт тут зроблять наступного року, давши ґрунту після земляних робіт рік на додаткову усадку.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

07.12.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова