Україна і світ

Біля лондонського аеропорту Хітроу сталася пожежа на вугільному складі

Джерело : www.112.ua

На вугільних складах в Західному Дрейтоні неподалік від лондонського аеропорту Хітроу сталася пожежа The Daily Mail

На вугільних складах в Західному Дрейтоне неподалік від лондонського аеропорту Хітроу сталася пожежа, у гасінні якої були задіяні 10 пожежних машин і 70 пожежників. Про це повідомляє The Daily Mail.

“Десять пожежних машин і близько 70 пожежників були задіяні в гасінні вогню, після того, як полум’я охопило контейнер, промислову конвеєрну стрічку, 15 фургонів і три вантажівки”, – йдеться у повідомленні.

Вогонь спалахнув після 2 годин дня на Тевісток-роуд, Західний Дрейтон.

Свідки повідомили про вибухи після того, як спалахнула пожежа.

Фотографії і відео, розміщені в інтернеті, показують, що клуби чорного диму охоплюють територію біля станції, розташованої на північ від злітно-посадкових смуг Хітроу.

Десять пожарных машин и около 70 пожарных были задействованы в тушении огня The Daily Mail

Пасажири стикаються з труднощами при подорожі, оскільки полум’я зачепило поїзди до Паддінгтону.

За словами влади, пожежники будуть залишатися на місці протягом усього вечора до завтра, щоб загасити осередки пожежі, що залишилися.

Нагадаємо, у квітні у Франції в районі Версаля сталася масштабна пожежа. Вогонь спалахнув в одному з гаражів, після чого перейшов на сусідні будинки. В гасінні були задіяні близько 70 рятувальників. 

Також раніше загорівся собор Паризької Богоматері. Вогонь охопив дах будівлі, в результаті чого впав шпиль. З вогнем боролися близько 400 пожежних.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело : www.112.ua
2019-04-28 22:58:00