Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Біля чернігівського Будинку книги встановили клумбу-піраміду

Біля чернігівського Будинку книги встановили клумбу-піраміду

Поблизу Будинку книги у Чернігові з`явилася незвичайна конструкція з дерева – клумба у вигляді піраміди.

Про неї кореспонденту Високого Валу телефоном повідомив керівник КП «Зеленбуд» міської ради Артем Стах.

За його словами, із проханням поліпшити благоустрій території, що прилягає до Будинку книги, звернулася директорка останнього Тетяна Корма.

«Допомогла наша дизайнерка. Ми виставили біля Будинку книги те, що мали у наявності – 8 катальп, які упродовж трьох років прикрашають місто, 4 вазони з кущами барбарису, 8 лав, 3 урни і одну клумбу. Щодо останньої – декілька місяців тому побачив в Інтернеті візерунок і дав завдання зробити квітник з власного пиломатеріалу «Зеленбуда». Перша версія виявилася недосконалою, її залишили на підприємстві. Друга вийшла більш естетичною і саме її тепер встановили. Наразі Будинок книги має придбати квіти у «Зеленбуді», аби висадити у цьому новому квітнику», – розповів Стах.

У коментарі для Високого Валу Тетяна Корма підтвердила: зверталася у травні-червні, хотіла, аби поблизу комунальної книгарні облаштували місце, де люди можуть відпочити під липами. Раніше тут було усього 2 лави.

«Працівники «Зеленбуду» відгукнулися. Привезли лави, урни для сміття та цю конструкцію, дизайн якої визначали вони. Клумба вже наповнена землею і невдовзі там висадять квіти», – уточнила Корма.

Фото – Олександр Гашпар

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
16.06.2021