Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Біля Чернігівської міської стоматполіклініки оновлюють зливову каналізацію

Біля Чернігівської міської стоматполіклініки оновлюють зливову каналізацію

У Чернігові в районі міської стоматполіклники оновлюють зливову каналізацію. Тут проводять демонтаж старих труб на місці «контрухилу» та формують основу під укладку нових труб та колодязів.

Про це повідомляє пресслужба У ЖКГ на своїй сторінці у Facebook.

Ділянка по вул. Рокосовського в районі «Електрону» – одна з проблемних ділянок зливової каналізації у місті, зазначив начальник управління ЖКГ Ярослав Куц.

Вода після дощу йде мережами від «Електрону» до стоматполіклініки, повертає на 180 градусів і йде вздовж проспекту Перемоги (він же – Малий Проспект), далі потрапляє знову на вул. Рокосовського, потім – на вул. Шевченка і далі – на очисну споруду.

Реконструкція має пришвидшити та покращити процес відведення зливових вод.

Ярослав Куц наголошує, що реалізація проекту, в цілому, розрахована на 2 роки, та реконструкція даного об`єкту вже йде до завершення.

Вартість проєкту по перекладанню зливової каналізації, ремонт колодязів, від «Електрону» до стоматполіклініки згідно тендеру складає 4 мільйони 200 тисяч гривень.

Після завершення земляних робіт відновлять тверде покриття дороги по вул. Некрасова, вздовж якої і проходить ділянка ливнівки. Асфальтування передбачається у наступному році.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
09.12.2020