Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Більшість українців вважають, що газова криза в Європі не повинна впливати на тарифи – опитування

Майже 60% українців переконані, що газова криза в Європі не повинна впливати на вартість комунальних послуг в Україні. Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою Рейтинг протягом 21-23 жовтня.

Так, 84% респондентів повідомили соціологам, що знають про рекордне зростання цін на газ у Європі (з них 49% – добре обізнані). І лише 16% опитаних не чули про цю ситуацію.

Попри це, більшість респондентів (а саме 59%) вважають, що зростання вартості газу в Європі не повинно впливати на їхні платіжки (тобто що тарифи в Україні не мають зростати).

Ще 33% опитаних припустили, що комунальні тарифи можуть трохи зрости. Водночас ця категорія респондентів вважає, що різницю у вартості комунальних послуг повинна частково компенсувати держава.

І лише 5% респондентів висловили думку, що тарифи слід встановлювати, враховуючи ринкові ціни на енергоресурси.

Опитування проводилося серед мешканців України віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму. Метод опитування – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера. Загалом соціологи опитали 2 500 людей. Помилка репрезентативності дослідження не перевищує 2%.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-02 19:57:38

Магазин Автозапчастин м.Ніжин