Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Більше половини ФОПів Чернігівщини вже зареєструвалися для отримання «карантинних» восьми тисяч

Більше половини ФОПів Чернігівщини вже зареєструвалися для отримання «карантинних» восьми тисяч

На отримання восьми тисяч гривень державної допомоги в області можуть претендувати понад 15,5 тисячі ФОПів та найманих працівників підприємств, робота яких обмежується під час карантину.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської ОДА.

За даними Департаменту розвитку економіки та сільського господарства ОДА, на кінець робочого дня 22 грудня зареєстрували 5101 заяву від ФОПів та 3199 — від найманих працівників. У сумі це більше ніж 53% від загального числа тих, хто має право на такі виплати.

Найбільше такою можливістю скористалися ФОПи, які займаються торгівлею, та наймані працівники цієї галузі та підприємств ресторанного бізнесу і громадського харчування, а також працівники театральних та концертних закладів.

Термін реалізації ініціативи Президента України щодо підтримки малого та середнього бізнесу під час карантину продовжили до 31 грудня.

Довідково

Державна допомога у 8 тисяч гривень надаватиметься тим ФОПам, діяльність яких зазначена у переліку КВЕДів. Ті ж роботодавці, які не підпали під основний перелік, могли скористатися програмою «Допомога роботодавцям до 8 000 грн».

Фото — з мережі

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
23.12.2020