Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Більше не довіряють: рейтинг Путіна рекордно обвалився

Рівень довіри до президента Росії Володимира Путіна зменшився до 53% і став найнижчим показником з січня 2020 року.

Володимир Путін

Такі результати опитування Фонду Громадська думка, яке проводили після протестів на підтримку російського опозиціонера Олексія Навального 22-24 січня серед 3 тис. людей.

Згідно з результатами опитування, тільки 53% опитаних відповіли, що довіряють президенту, 35% – швидше не довіряють. Ще 12% не змогли відповісти.

Разом з тим 60% росіян позитивно оцінюють роботу президента РФ, а 26% –  протилежної думки.

Згідно з попередніми опитуваннями Фонду, в період з 26 січня 2020 року до 17 січня 2021-го рівень довіри до Путіна тримався в межах 63-55%. Він почав зменшуватися з кінця листопада минулого року.

Протести в Росії

23 січня люди почали масово виходити на протести в Росії на підтримку опозиціонера Олексія Навального.

17 січня політик повернувся з Німеччини, де кілька місяців проходив реабілітацію після того, як його отруїли Новачком у Томську.

Опозиціонера відразу ж затримали в московському аеропорту Шереметьєво. 18 січня просто у поліцейському відділку під час виїзного засідання Хімкінського суду Навальному обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 30 днів.

Наразі він перебуває у слідчому ізоляторі Матроська тиша. Люди, які вийшли на протести 23 січня, вимагали випустити Олексія Навального з СІЗО.

Джерело: Фонд Громадська думка

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-01-29 13:31:36