Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Більше 106 тисяч жителів Ніжинщини вже отримали пакунки від держави

У рамках Державної програми продовольчої підтримки регіонів громади Ніжинського району отримали 106 тисяч 344 пакунки. Розподіл пакунків між мешканцями громади здійснюють виключно органи місцевого самоврядування, тобто міські, селищні та сільські ради, а також старостати.

У залежності від організацій, які формували пакунки – набори продовольчої допомоги можуть різнитись вмістом і кількістю асортименту. Нагадаємо, що допомога надходить з Рівненської та Дніпропетровської областей.

За дорученням начальника Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслава Чауса одинадцять вагонів були повернуті назад із Ніжина до відправника для повного укомплектування пакунків із продуктовими наборами.

Ніжинська районна військова адміністрація розподіляє продовольчу допомогу відповідно до сформованих і наданих громадами потреб, у першу чергу розглядається своєчасність та бажання щодо отримання даної допомоги та терміновості її розподілу між мешканцями громад.

Громади, які перебували в окупації (Новобасанська та Макіївська) отримали 100% пакунків,

Дмитрівська — 80%;

67% — Вертіївська, Талалаївська;

65% — Борзнянська;

60% — Комарівська, Носівська;

58% — Бобровицька;

56% — Крутівська, Плисківська;

48% — Мринська;

41% — Батуринська, Лосинівська;

31% — Ніжинська;

24% — Бахмацька, Височанська.

На завтра, 14 травня 2022 року, запланована чергова видача допомоги територіальним громадам. Але, оскільки, деякі громади не мають можливості отримати продовольчу допомогу в суботу, то наявні пакунки будуть розподілені відповідно до потреб між Талалаївською, Бобровицькою, Бахмацькою та Височанською громадами.

На превеликий жаль, організація роботи в громадах потребує покращення. У разі виявлення фактів навмисного перешкоджання забезпеченню мешканців громад державною допомогою – відповідальні особи будуть притягнуті до персональної відповідальності.

У разі виникнення запитань пов’язаних з тим, хто отримає або чому не отримали допомогу, ви можете звертатися до своєї міської, селищної, сільської ради або старостату, і вони не оминуть вас увагою.

Ніжинська районна військова адміністрація

Джерело: uezd.com.ua
2022-05-14 12:36:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин