Україна і світ

Білорусь обмежить перебування громадян кордоні з двома областями України протягом літа

Будівельні матеріали м.Ніжин

У південно-східному районі Білорусі, що межує з двома областями України, протягом літа буде обмежено тимчасове перебування громадян “з метою гарантування прикордонної безпеки”.

Про це йдеться у рішенні Державного прикордонного комітету Білорусь.

Мова про Брагинський, Лоєвський та Хойницький райони Гомельської області, що на кордоні з Київщиною та Чернігівщиною. Влада Білорусі з 1 червня 2022 року по 31 серпня 2022 року не буде пропускати білорусів у прикордонну смугу цих територій.

У рішення прикордонного комітету Білорусі додали, що зазначені обмеження не поширюватимуться на осіб, які виконують службові обов’язки та беруть участь у заходах з охорони кордону на зазначеній території.

Додамо, 27 травня оборонне відомство України повідомило, що станом на сьогодні зберігається загроза завдання з території Білорусі ракетних ударів по Україні, бо саме на територію прикордонних районів були переміщені дивізіони оперативно-тактичних ракет Іскандер-М.

На початку травня у Пентагоні заявляли, що не бачать ознак того, що Білорусь має наміри брати активну участь у війні в Україні.

Раніше радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявляв, що при спробі атаки України з боку білоруських збройних сил, це стане самогубством для військових Білорусі і кінцем правління Олександра Лукашенка.

Джерело: Державний прикордонний комітет Республіки Білорусь

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-28 02:28:55

Магазин Автозапчастин м.Ніжин