Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Місто і регіон

"Біла тура": як майбутні чемпіони в шахи грали


Біла Тура – одна з шахових фігур, що формою нагадує башту, або вежу… Саме таку назву отримав шаховий десант старших дошкільників ЗДО №13 «Берізка», де головним тренером-викладачем С.Д.Іващенком, була проведена змістовна, цікава робота з строгим дотриманням карантинних вимог адаптивного періоду.

«Серед інтелектуальних ігор шахам належить одне з провідних місць. Ця захоплива гра служить не лише для розваги, але й для розвитку логічного мислення, кмітливості, бо завдяки їй розвивається просторова уява і пам’ять», переконаний Сергій Данилович.

І справді, дитина, яка навчається цій грі, стає більш зібраною, звикає самостійно мислити та приймати рішення. Гру в шахи можна обрати і як спосіб домашнього дозвілля або хобі для всієї родини, і в ЗДО №13 «Берізка» серед дошкільників вона знаходить гідне місце.

Серед старших вихованців закладу дошкільної освіти відбувся шаховий турнір «Біла тура ». В турнірі взяли участь хлопчики й дівчатка.

Основними завданнями заходу було закріпити знання дітей про шахи, про Білу Туру, що сприяє поступовому розвитку навичок гри, розвиває ініціативу, самоконтроль, формує доброзичливе ставлення до супротивника.

Шахи і улюбленого тренера-викладача Сергія Даниловича Іващенка наші діти обожнюють, бо садок вже давно співпрацює з школою з шахів (директор Стражник Ю.Б.) .

Сьогодні змагання проходили в декілька етапів. Як уже стало традицією, діти грали як традиційними шахами, так і не традиційними. На шахових полях розгорнулися справжні баталії: діти довго міркували над кожним ходом. Турнір пройшов в радісній доброзичливій атмосфері і закінчився урочистим нагородженням.

Велика дорога розпочинається з дитинства, з першого кроку. І, хто знає, може так статися, що сьогоднішні маленькі дошкільнята – гравці завтра стануть чемпіонами країни. Успіхів вам, дорогі діти.

Наталія Примушко


шахи, дитсадок, турнір

шахи, дитсадок, турнір

шахи, дитсадок, турнір

шахи, дитсадок, турнір

шахи, дитсадок, турнір

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: mynizhyn.com