Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Бійся перетворитись на пустелю: Огнєвіч звернулася до себе у 36-річчя

Українській співачці та головній героїні реаліті Холостячка 2 Златі Огнєвіч сьогодні, 12 січня, виповнилося 36 років. На честь цього артистка написала собі послання, яким поділилася з усіма в Instagram.

Злата сказала, що пропонує собі цікавішу гру, ніж танці з чоловіками – життя. Вона закликала себе грати, створювати правила та змінювати їх під час переходу на наступний рівень. Послання вона супроводила кадрами з Танзанії, де наразі перебуває на відпочинку.

– Пізнавай себе і пізнавай людей, визнавай внесок кожної людини у твоє повсякденне життя. Не бійся туманів і дощів, бійся перетворитися на пустелю, – написала Огнєвіч.

Співачка згадала про що мріяла в дитинстві та сказала, що всі можливості відкриті.

– Так багато є ще версій тебе, обирай будь-яку та живи. Життя надто прекрасне, щоб проводити його в темряві та смутку, лети на світ! Неосяжний світ належить тобі, а ти належиш світові, зараз і назавжди, – підсумувала артистка.

У коментарях шанувальники артистки вітають її з днем ​​народження та бажають щасливого життя.

  • Будьте щасливі!
  • Нехай збуваються всі бажання!
  • Бажаю щастя, здоров’я, справжнього кохання та успіхів у творчості.
  • Злато, з днем ​​народження вас! Бажаю бути вам по-справжньому щасливою!
  • Ти заслуговуєш на щастя! – Пишуть підписники Огнєвіч.

Злата не тільки співачка та головна героїня Холостячки 2, вона талановита артистка та призерка Євробачення 2013. Детальну біографію Злати Огнєвіч – читайте на Фактах ICTV.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-01-12 11:56:28

Магазин Автозапчастин м.Ніжин