Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Бійка, викрадення і 50 відтінків сірого: хто залишив шоу у 2 випуску Холостячки

У другому випуску Холостячки на СТБ головна героїня Ксенія Мішина побувала на трьох незабутніх побаченнях з учасниками, яких вона вибирала фактично наосліп.

Чоловіки приготували презентації з ідеями романтичного побачення, а їй потрібно було вибрати тільки три, не знаючи, хто ж автор.

Перший щасливчик – Андрій Рибак, який запропонував побачення в стилі фільму 50 відтінків сірого. Однак ні політ на вертольоті, ні романтична вечерю, ні сюрприз, який Андрій вручив, вставши на коліно, не переконали Ксенію – бутоньєрку він не отримав.

Друге побачення пройшло з Євгеном Ковтуненком. Удвох вони готували пасту з морепродуктами, а потім – вечеря на даху з видом на нічне місто. Женя в результаті отримав бутоньєрку.

А з третім все пішло не так – воно мало бути у Ігоря, а відбулося у Назара. Він перехопив Ксенію на шляху до вокзалу, тобто фактично вкрав.

Було і групове побачення на полігоні. Це було справжнє протистояння, але переможець отримав цінну винагороду більше часу на індивідуальне спілкування з Ксенією. Найсильнішим та найспритнішим виявився Сергій.

Уже під час церемонії холостячка дізналася про бійку Артема і Сергія, але вони обидва отримали бутоньєрки.

Проект після другого ефіру залишив Володимир Оксамитний. Ксенія сказала, що не відчула уваги та інтересу з його боку.

  • Холостячка
  • Холостячка
  • Холостячка
  • Холостячка
Бійка, викрадення і 50 відтінків сірого: хто залишив шоу у 2 випуску Холостячки / 4 фотографии

Старт Холостячки на СТБ

Перший випуск шоу Холостячка на СТБ вийшов 23 жовтня. На першій вечірці Ксенія Мішина познайомилася з 16 учасниками реаліті, проте заповітну бутоньєрку отримали лише 12 чоловіків.

Вони намагалися вразити холостячку. Хтось дарував величезні букети, проте були і неприємні казуси.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-10-31 00:14:34