Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до «Клубу книгомандрівників»

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до «Клубу книгомандрівників»

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського стартував новий літературно-мистецький проект «Клуб книгомандрівників». Це інтерв’ю з відомими чернігівцями про літературу та книги в їхньому житті. «Ми плануємо запрошувати не лише письменників і культурних діячів, а й спортсменів, лікарів, громадських активістів, бізнесменів, щоб вони розповіли, як книга та читання допомогли їм стати успішними», – розповіла ініціатор проєкту, директор Чернігівської міської ЦБС Людмила Зіневич.

Оскільки бібліотека працює в умовах карантинних обмежень, то проєкт реалізується у форматі онлайн-трансляцій. Після завершення ефіру запис програми можна переглядати на сайті Чернігівської міської ЦБС та на сторінці у мережі Фейсбук.

Першим гостем «Клубу книгомандрівників» став відомий журналіст, письменник, бард, редактор обласної газети «Світ-інфо» Петро Антоненко. Говорили про класичну та сучасну літературу, про популяризацію читання. Петро Антоненко також представив свій новий проєкт – щойно засновану літературно-мистецьку газету «Струна», на сторінках якої тепер щомісяця з’являтимуться твори як українських і світових класиків, так і місцевих авторів. Причому процент останніх поступово зростатиме. «Але головним критерієм буде виключно якість пропонованих художніх творів», – наголосив Петро Антоненко.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

24.11.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова