Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Безробітні на громадських роботах збирали макулатуру, садили ліс та оформляли субсидії

Безробітні на громадських роботах збирали макулатуру, садили ліс та оформляли субсидії

Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру – одна з низки соціальних послуг, які пропонує служба зайнятості. Це не лише дієва форма матеріальної підтримки безробітних, а й неабияка користь для громади.

З початку року участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли 1,1 тис. безробітних області. Більшість з них, а саме: 267 осіб займалися екологічним захистом навколишнього середовища. Вони здійснювали збір вторинної сировини – макулатури, поліетилену та поліетиленових пляшок і таким чином робили планету чистішою. Ще 261 особа працювали на роботах по впорядкуванню територій, кладовищ, займалися вирубкою, розчисткою, прибиранням придорожніх смуг. У квітні 79 безробітних взяли участь у посадці лісу в ДП «Добрянський лісгосп», ДП “Борзнарайагролісгосп” та ДП Чернігівський військовий лісгосп.

Окрім цього, 13 осіб тимчасово працювали в органах соціального захисту, допомагаючи громадянам оформити житлові субсидії, а фахівцям – опрацювати відповідну документацію.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

26.06.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова