Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Безпека на Донбасі та санкції: що можуть розглянути на РНБО 19 лютого

В Офісі президента 19 лютого відбудеться засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому частину питань розглядатимуть в закритому режимі.

РНБО

Прес-служба РНБО анонсувала засідання ще тиждень тому – 12 лютого.

– На засіданні планується обговорити комплекс питань, частина з яких буде розглянута в закритому режимі, – йдеться в повідомленні.

Водночас в ОП відзначили, що для президента безумовним пріоритетом є виконання конституційного обов’язку щодо забезпечення національної безпеки.

– На жаль, у період до 2019 року українці наочно бачили, що необхідні рішення для захисту національної безпеки, які давно назріли, з політичних міркувань відкладалися, – відзначили в Офісі президента.

Офіційного порядку денного засідання РНБО немає, але нардеп від фракції Слуга народу Ірина Верещук в ефірі одного з телеканалів натякнула, що, швидше за все, будуть розглядатися питання безпеки на Донбасі, а також певні санкції, як це було 2 лютого з трьома телеканалами.

Проте в ОП не бачать підстав для закриття інших ЗМІ. Днями радник очільника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що поки не планують розширювати санкції проти каналів й закривати інші медіа.

Санкції проти трьох телеканалів

Володимир Зеленський 2 лютого підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів.

Зокрема, йдеться про запровадження санкції проти українських телеканалів 112, Newsone та Zik.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-02-19 13:59:18