Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Безпека, медицина та залучення інвестицій: які нагальні питання вирішуватиме «новоспечений» голова Корюківської РДА

Безпека, медицина та залучення інвестицій: які нагальні питання вирішуватиме «новоспечений» голова Корюківської РДА

Голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус представив сьогодні, 28 січня, активу Корюківського району голову місцевої держадміністрації Івана Ващенка, який очолив район 25 січня.

31-річний Іван Ващенко людина не нова: звідси родом, тривалий час працював у районі.

Очільник ОДА окреслив йому ряд нагальних питань, які нині існують в районі, зокрема безпекове, медицину та залучення інвестицій.

Найперше з них — безпекове. Так, напруга у зв’язку агресією північного сусіда зростає, але ситуацію варто оцінювати тверезо. Головне наразі — забезпечити стале функціонування всіх систем життєзабезпечення району.

Другий момент — медицина. Потрібно не втрачати пильності щодо захворюваності та поширення коронавірусної хвороби. На жаль, нових випадків останнім часом побільшало, що наближає область до «червоної» зони. Проте вакциновані люди не відчують посилення карантинних обмежень. Тож вакцинальна кампанія триває, для цього медичні заклади забезпечені всім необхідним. Медична статистика свідчить, що наразі серед щеплених хворих немає жодного у важкому стані.

Наступний блок — залучення інвестицій. Корюківський район має всі перспективи для створення майданчиків, що сприятимуть розвитку бізнесу. Крім того, необхідно максимально використовувати можливості, які надає держава для покращення стану доріг, реконструкції закладів освіти та охорони здоров’я, спортивних та інших об’єктів.

Подібна ініціатива — президентська програма «Велике будівництво», що активно реалізується в області. Її принципи — робити якісно та вчасно. Для цього на місцях повинен бути забезпечений максимальний контроль.

Джерело — пресслужба Чернігівської ОДА.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
28.01.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь