Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Безпека громадян і держави: Монастирський назвав пріоритети роботи на посаді очільника МВС

Кандидат на посаду нового міністра внутрішніх справ Денис Монастирський виступив в Раді. Передусім він подякував президенту України за довіру і назвав пріоритети на посаді.

– Головним моїм пріоритетом на посаді міністра буде безпека громадян, держави та збільшення рівня довіри суспільства до правоохоронних органів.

Я також хочу звернутися до працівників поліції. Я поважаю всіх, хто має офіцерську честь і гідність. Але я нещадно боротимуся з тими, хто всупереч присязі використовує свої повноваження для власного збагачення та порушує права людей, – зазначив він.

Серед інших пріоритетів, Денис Монастирський назвав питання захисту трудових та соціальних прав поліцейських і збільшення видатків на оплату їхньої праці.

Крім того, велику увагу кандидат на посаду нового міністра внутрішніх справ планує зосередити на боротьбі з організованою злочинністю, так званими злодіями в законі і кримінальними авторитетами.

Також у своїй промові Денис Монастирський наголосив, що у разі його призначення на посаду, велику увагу Міністерство внутрішніх справ приділятиме розвитку і вдосконаленню патрульної поліції, реформуванню прикордонної служби і цифровізації усіх можливих процесів.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-16 14:48:16