Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Безпеці учнів гімназії №3 більше нічого не загрожує!

Силами комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” сьогодні зроблено важливу справу по безпеці учнів гімназії №3, що по вулиці Набережна.

На території учбового закладу, а саме біля спортивного майданчика та стадіону росли небезпечні дерева – верба та клен. Верба сягала висоти близько 15 метрів та була дуже крихка, а клен був пошкоджений всередині стовбуру хворобою та гниллю. Ці дерева несли пряму загрозу безпеці учнів гімназії особливо в період перерв між заняттями.

До видалення було залучено спеціалізовану техніку та 2 бригади з обслуговування об’єктів благоустрою під чуйним керівництвом інженера з благоустрою Сергія Гриценко. Перед спилюванням дерев, стовбури великих гілок спочатку фіксувались та страхувались за допомогою автокрану, а потім виконувалось, безпосередньо, саме спилювання кожної великої гілки з автовишки. Після спилювання, величезні гілки обережно вкладались поруч, а потім розпилювались на частини і вивозились з місця валки до території комунального підприємства “ВУКГ”.

Комунальне підприємство «ВУКГ» приймає замовлення на видалення дерев та підрізання гілок з них від мешканців та підприємств міста. Команда професіоналів з задоволенням допоможе Вам у цій складній справі за помірними цінами спиляти зайве дерево. Для замовлень звертатись за адресою: 16600, м. Ніжин, вул. Чернігівська, 128

Ви довіряєте нам – а ми відповідаємо за свою компетентність!

Unenizh.org.ua
2021-09-21 16:48:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин