Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Безпечне місто – у Ладижині встановили 87 відеокамер

У Ладижині презентували систему Безпечне місто.

Сьогодні в. о. міського голови Ладижина (Вінницька область) Олександр Коломієць презентував систему відеоспостереження Безпечне місто.

Система об’єднує зображення 87 відеокамер, встановлених на території усієї громади у місцях масового скупчення людей.

Зараз дивляться

За потреби кількість відеокамер можна буде збільшити втричі – до 256.

Усі камери мають нічний режим та можливість впровадження інтелектуальних алгоритмів для аналізу ситуації на дорозі, підрахунку людей.

Також система використовує потужне серверне обладнання та під’єднана до національної системи ГУ НП Гарпун, що дозволяє миттєво обмінюватись даними із національною базою розшуку.

У Ладижині встановили 87 відеокамер для контролю за безпекою в місті / 5 фотографий

– Безпека – одна з ключових складових комфортного життя жителів міста, а тому має бути в пріоритеті для муніципальної влади.

Увесь комплекс заходів коштував майже 7 млн грн (6 965 000 грн). Половину цієї суми сплатили з міського бюджету Ладижина, ще понад 3 млн інвестувала в безпеку міста компанія МХП, – сказав Олександр Коломієць.

За словами міського голови, проєкт, який до цього певний час працював у тестовому режимі, буде постійно вдосконалюватися з використанням новітніх наукових підходів до функціонування системи відеоспостереження, миттєвого реагування на будь-які інциденти чи порушення.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Олександр Коломієць подякував присутнім на заході представникам МВС та Нацполіції, керівництву ОВА Вінницької області за сприяння і допомогу в реалізації проєкту.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-24 16:19:47