Місто і регіон

Безкоштовну ковзанку у 9 школі вже закрили?

Безкоштовну ковзанку у 9 школі вже закрили?

Як ми повідомляли раніше, з 14 січня на території Ніжинської ЗОШ №9 почала функціонувати безкоштовна ковзанка. А чи працює ковзанка зараз?

До редакції mynizhyn.com звернувся ніжинець із таким повідомленням: "…Безкоштовна ковзанка у ніжинській ЗОШ № 9 не пропрацювала навіть місяць. Вчора, 10 лютого потрапивши на територію школи, мені з моєю дитиною в грубій формі повідомили, що ковзанка –  "НЕ ПРАЦЮЄ". На моє зауваження, що зима ще триває, відповідь була цікавою – "вже потрібно готуватись до футбольного сезону". Вивіска яка присутня на воротах вказує на інше- "ковзанка працює щоденно". А чи було урочисте закриття ковзанки на  чолі з міським головою, заступником, начальником управління освіти, начальником відділу спорту…., а також ніжинцями?".

Відвідавши сьогодні, 11 лютого, ковзанку у школі №9 ми з'ясували, що зараз вона дійсно не працює (проте розклад роботи ковзанки не поспішають знімати). 

Безкоштовну ковзанку у 9 школі вже закрили?

Як нам розповіли, в силу нестабільних погодних умов, безкоштовна ковзанка не працює. Чи буде вона ще працювати – поки достовірно невідомо.

Джерело: mynizhyn.com