Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Без тротуару та з купою будівельного сміття три місяці живуть люди із дачного масиву на Кільцевій

Без тротуару та з купою будівельного сміття три місяці живуть люди із дачного масиву на Кільцевій

Жителі дачного масиву на Кільцевій намагаються примусити забудовника, який будується неподалік, відновити те, що зіпсували під час роботи. Без тротуару, зупинки та з купою будівельного сміття вони живуть три місяці, – повідомляє Суспільне.

Три місяці тому в районі Кільцевої зняли асфальтне покриття та зруйнували тротуар, щоб прокласти зливову каналізацію у Стрижень із новобудови.

Замість асфальту засипали дорогу будівельним сміттям. Дачники кілька разів наїжджали на металеві штирі і проколювали шини. Дорожній знак, що вказує на пішохідний перехід лежить у яру, зупинку знесли.

Зливову каналізацію прокладала підрядна організація на замовлення компанії-забудовника «Основа-буд 7», підтвердив телефоном її власник Юрій Тарасовець.

Поблизу з дачним масивом будують житловий комплекс «Олександрівський». Юрій Тарасовець сказав, як генпідрядна організація, вони гарантуватимуть виконання зобов’язань підрядника.

Начальник управління житлово-комунального господарства міськради Ярослав Куц сказав, що будівельники мають дозвіл на земляні роботи. І до 1 жовтня вони мають виконати роботу з благоустрою: зробити доріжку, встановити всі знаки та відновити все до попереднього вигляду.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
21.08.2020