Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Без концертів, фуд-корту та ковзанки на Красній площі: як святкуватимуть Новий рік у Чернігові

Без концертів, фуд-корту та ковзанки на Красній площі: як святкуватимуть Новий рік у Чернігові

Цього року через коронавірус у Чернігові 18-метрова ялинка буде майже єдиним атрибутом новорічних свят на головному майданчику міста – центральній площі.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської міської ради.

Так, за словами заступниці начальника управління культури та туризму Чернігівської міської ради Катерини Литвин, місто відмовляється цьогоріч від великого святкування.

«Однозначно не буде великих концертів та сцени, буде лише ялинка і мінімальна кількість фотозон, які ми звикли бачити», – розповіла Литвин.

Щодо встановлення ковзанки на Красній площі, то це питання вирішували за допомогою опитування серед містян. Тож, після врахування всіх думок і факторів на сьогодні оптимальним варіантом визнано її встановлення, але (як виключення, тільки для цього року) в парку культури та відпочинку. І працюватиме вона цього року з дотриманням карантинних заходів, електронною чергою та попереднім записом.

Фуд-корту на центральній площі цього року також не буде. Щоби не створювати додаткового скупчення людей, не робитимуть у цьому році і урочистого старту новорічних свят (зазвичай ялинку запалювали 19 грудня і свою роботу розпочинало казкове містечко).

З того що залишається – гірляндами прикрасять сквер імені Богдана Хмельницького, центральну алею та фонтани. У планах також прикрасити ними сквер на Масанах і по вулиці Шевченка.

 Вже традиційна та очікувана багатьма дітьми Резиденції Дідуся працюватиме – але тільки так, щоб не порушувати карантинних вимог і не нести додаткових ризиків. Розробляють різні варіанти й дуже сподіваються, що буде дозвіл зробити більше ніж просто скриньку для дитячих листів новорічному Дідусеві на дверях ТІЦ.

«Ми все-таки віримо в те, що буде збережена можливість зайти дітям хоча б по одному, залишити або написати лист дідусю. Ми передбачимо, щоб лист був один, ручка якою дитина буде писати вона змогла забрати з собою та з дотриманням маскового режими. Свято має бути», –  вважає Катерина Литвин.

Також цього року буде новорічна музика в тролейбусах – те, що рік тому викликало дуже багато схвальних відгуків.

І якщо й не в громадському транспорті, як тоді – то на вулицях – містян у Новий рік вітатимуть і даруватимуть їм кращий настрій новорічні казкові персонажі. 

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
26.11.2020