Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Белорусские силовики силой пытались вытолкать в Польшу группу нелегалов

На польсько-білоруському кордоні продовжується міграційна криза, яку спровокував самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко.

Біля прикордонного переходу Брузгі-Кузніця досі зосереджені великі групи нелегалів, з якими цинічно поводять білоруські правоохоронці. Про це повідомляють польські ЗМІ, з посиланнями на польських військових та прикордонників.

За словами речника поліції Підляшшя Томаш Крупа, у четвер о 20.00 в районі Кузніци “білоруська армія силою намагалася перевести на польську сторону 35 осіб”.

Він додав, що “здебільшого це були жінки та діти”.

Мігрантів притиснули до паркану та змусили перетнути тимчасовий паркан. Польські поліцейські та прикордонники втрутилися та запобігли цій спробі.

Крупа зазначив, що наразі в цьому місці перебуває група мігрантів з близько 200 осіб, за якою стежать білоруські військові.

8 листопада до кордону Білорусі та Польщі прибула велика група мігрантів у супроводі білоруських силовиків. Після невдалих спроб перейти кордон ЄС вони розбили табір і відтоді залишаються в ньому.

Польща, Литва, Латвія та Естонія звинувачують Лукашенка у тиску на ЄС, використовуючи нелегалів як зброю у гібридній війні.

Через міграційну кризу на українському кордоні з Білоруссю в МВС повідомили, що посилять охорону: залучать 8,5 тис. військовослужбовців Державної прикордонної служби, Нацгвардії та поліцейських.

Джерело: WProst

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-12 11:03:35

Магазин Автозапчастин м.Ніжин