Україна і світ

Бекірова з медсанчастини сімферопольського СІЗО можуть перевести під домашній арешт, – адвокати

Адвокати сподіваються, що після чергового обстеження, лікарі встановлять правильний діагноз і дадуть відповідний висновок про неможливість утримання Бекірова у СІЗО

Джерело: 112.ua

Бекірова з медсанчастини сімферопольського СІЗО можуть перевести під домашній арешт, - адвокати

Кримськотатарського активіста Едема Бекірова з медсанчастини сімферопольського СІЗО №1 можуть перевести під домашній арешт за підсумками медичного обстеження в Республіканській лікарні неврології. Таке припущення висловили адвокати обвинуваченого Олексій Ладен і Іслям Веліляєв, повідомляє “Крим. Реалії”.

Новини за темою: Окупаційний “Верховний суд” Криму не зміг визначити, де розглядатииеться “справа Бекірова”

“Коли ми клопотали перед адміністрацією СІЗО про проведення повторного медичного висновку, залучили свій, незалежний, медичний висновок. У ньому йдеться, що у Бекірова хвороба в сфері неврології, що перешкоджає перебуванню у СІЗО. Ми висловлюємо обережний оптимізм, що після чергового обстеження, лікарі встановлять правильний діагноз і дадуть відповідний висновок (про неможливість утримання Бекірова у СІЗО – ред.)”, – зазначив Ладен.

Новини за темою: Прокурора Діляру Аметову, яка веде справу проти кримського татарина Бекірова, в Україні підозрюють у державній зраді

При цьому адвокат Веліляєв позитивно розцінив ймовірність домашнього арешту для Бекірова, з урахуванням його хвороби у сфері неврології.

За його словами, на першому ж судовому засіданні захист або прокуратура клопотатимуть про зміну запобіжного заходу Бекірова на домашній арешт.

У Криму на 27 серпня запланували госпіталізацію кримськотатарського активіста Едема Бекірова. Як повідомила український омбудсмен Людмила Денисова, Бекірова помістять в Республіканську лікарню неврології цивільного типу для подальшого стаціонарного обстеження, яке триватиме 7-8 днів.

Напередодні підконтрольний Росії Верховний суд Криму скасував етапування Бекірова до Красноперекопська.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua