Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Бджолярі Ніжинщини привітали діток з Днем Святого Миколая. Фото

Через кілька днів до дітлахів завітає Святий Миколай. Цього святого вони з нетерпінням чекають, адже він завжди сповнений чудес, сюрпризів і подарунків.

Пише Ніжин City.

Громадська організація «Бджолярі Ніжинщини», її керівник Петро Балаш, на початку грудня запросили небайдужих пасічників зробити солодким свято для вихованців дитячих садочків, будинку-інтернату, Центру реабілітації, соціального гуртожитку, закладів, які знаходяться в Ніжині. Були оголошені адреси, за якими приймається мед.

Напередодні свята Святого Миколая, помічники святого, голова ГО «Бджолярі Ніжинщини» разом із своїм заступником Геннадієм Шмаровозом відвідали заклад дошкільної освіти №21 «Калинонька» і вручили вихованцям двадцять літрів меду. В актовому залі пасічники поспілкувалися з малечею, розповіли про користь бджілок, які вони трудівниці.

«Ми традиційно, щороку проводимо подібні акції, — розповідає Петро Балаш. — Ми прагнемо зробити свято діткам. Зустрічаємося з вихованцями закладів, розповідаємо їм про вулики, бджілок, мед. Серед пасічників проводимо відповідну роботу, закликаємо їх бути милосердними, приймати активну участь у житті міської громади. І цього року, як завжди нашу акцію підтримали Геннадій Шмаровоз, Микола Ступак, Олег Рябчун, Микола Козубенко, Олег Філь та інші небайдужі пасічники. За це їм щире спасибі від усіх діток, яким ми вручили мед.

Наша громадська організація також передала шістнадцять літрів меду і багатодітним сім’ям міста.»

Петро Балаш щиро вітає всіх з прийдешнім християнським святом і зичить всім міцного здоров’я і щоб у всіх цього дня збулися найзаповітніші мрії.

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-17 14:34:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин