Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Батьківщина» вимагає від влади захистити лікарів та пацієнтів ВІДЕО

«Батьківщина» вимагає від влади захистити лікарів та пацієнтів ВІДЕО

Юлія Тимошенко продовжує спілкуватися з медиками в різних регіонах України. Вона вже відвідала 5 областей, в тому числі і Чернігівщину, де разом з заступником голови партїі нардепом Валерієм Дубілем передала важливе медичне обладанння в ФАПи, амбулаторії та лікарні.

За підсумками цих візитів «Батьківщина» спільно з лікарями сформувала пакет пропозицій, необхідних для наведення ладу в системі охорони здоров’я та ефективної боротьби з пандемією, виконання яких Юлія Тимошенко вимагатиме від керівників держави та уряду. Виправляти помилки потрібно якнайшвидше, впевнена лідерка «Батьківщини».

«Треба повністю переформатувати систему боротьби з ковідом. Люди самі собі віддані в руки. Хто собі допоможе, той молодець. Я хочу зустрітися з керівниками держави, уряду. Якщо ми не поправимо ситуацію, то будемо втрачати людей», наголосила Юлія Тимошенко.

За словами лідерки «Батьківщини», в регіонах вона побачили велику кількість проблем, які постали, як перед медиками, так і перед хворими.

Юлія Тимошенко під час спілкування з людьми дізналася про недоступність безкоштовного тестування, відсутність надбавок сімейним лікарям, статичні протоколи лікування ковіду, через які люди для ефективного лікування мають купувати ліки за власний кошт, а хворі, які лікуються амбулаторно, взагалі позбавлені будь-якої безкоштовної допомоги.

В селах ситуація ще гірша. Бракує, як техніки, так і медиків. Тому команда Валерія Дубіля активно допомагає медичним закладам Чернігівщини пульсоксиметрами та оксигенаторами, яких кілька сотень вже передано в громади.

«Сьогодні наша програма «Здоров’я нації» називається – «в кожен ФАП – пульсоксиметр, в кожну амбулаторію – оксигенатор» для того, щоб рятувати людей. На сьогодні ситуація критична», – зауважив народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань здоров’я нації, заступник голови партії «Батьківщина» Валерій Дубіль.

Сьогодні у «Батьківщині» закликають владу змінити курс держави і створити новий уряд професіоналів. Адже країна знаходиться у вкрай важкому стані – війна, пандемія, падіння економіки. Ці виклики вимагають невідкладних рішень.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
06.04.2021