Новини Чернігова

«Батьківщина» привітала жителів області з Великодніми святами ВІДЕО

«Батьківщина» привітала жителів області з Великодніми святами ВІДЕО

Більше 10 тисяч жителів Чернігівщини отримали великодні подарунки. Приємна традиція започаткована командою Юлії Тимошенко і за підтримки Валерія Дубіля триває в області не один рік.

Команда «Батьківщини» у передпасхальні дні активно зустрічалася з людьми.

Солодкі кулічі передавали в першу чергу малозабезпеченим громадянам та тим, хто потребує підтримки. Депутат обласної ради Іван Якуб завітав до Тупичева, де привітав учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Також він побував у будинку літніх людей.

«Не в усіх людей є можливість власноруч спекти смачну паску, не всі можуть дозволити собі купувати кулічі в магазині. Саме тому ми щороку вітаємо таких людей запашними пасками», – розповів Іван Якуб

На Бахмаччині до багатодітних родин та людей похилого віку з кулічами завітав депутат обласної ради Ярослав Сторубльов , на Коропщині – Володимир Селянський. Партійці з обласного центру вітали також організації, які опікуються ветеранами, дітками-сиротам, слабочуючими та слабозорими. Завітали представники команди Юлії Тимошенко і до відомого в Чернігові соціального магазину під назвою «Дякую».

Близько півсотні пасок особисто передав в обласний центр реабілітації учасників бойових дій депутат Чернігівської міської ради Іван Бакшун. З привітаннями він завітав і до ветеранів Другої світової війни – Бондарєва Петра Артемовича, Онищенко Івана Омельяновича та Кузнєцова Герарда Олексійовича – почесного громадянина Чернігова. Представник «Батьківщини» побажав ветеранам міцніти духом та мати гарне здоров’я. Ті у свою чергу подякували за увагу та великодні подарунки, і сказали, що чекатимуть на наступну зустріч на День Перемоги.

«І Великдень, і День Перемоги, і День визволення Чернігова – ми завжди поруч з ветеранами. Також вітаємо кожного з Днем народження. Це надзвичайно приємна місія і честь спілкуватися з такими людьми. Завдяки постійному контакту ми добре знаємо про проблеми цих людей і в плані підтримки наша команда завжди готова підставити плече», – розповів Іван Бакшун після зустрічі з ветеранами.

Головним ініціатором цих заходів є народний депутат України Валерій Дубіль. Попри те, що він наразі є заступником голови ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко і працює по всій Україні, Валерій Дубіль велику увагу приділяє і рідній області.

«Великодні свята символізують оновлення та відродження світу. У ці дні наші думки та вчинки мають бути щирими та приносити радість ближнім. Наша команда подарували не кулічі, а в першу чергу краплинку свята для цих людей. Це найголовніше», – зазначив Валерій Дубіль

Команда «Батьківщини» спільно з Благодійним фондом «Європа» по всій області привітали десятки громадських організацій: людей з особливими потребами, діток-сиріт, та родини, які опинилися в скрутних життєвих ситуаціях.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
26.04.2019