Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

«Батьківщина» подала документи для участі у місцевих виборах ВІДЕО

«Батьківщина» подала документи для участі у місцевих виборах ВІДЕО

Імідж*

Голова обласної партійної організації Сергій Пащенко та лікарка, заступник медичного директора КНП «Чернігівська обласна ліканя» Галина Синявська сьогодні подали документи для реєстрації кандидатів на вибори до Чернігівської обласної ради.

У рядах «Батьківщини» – переважно члени партії, однак присутні багато безпартійних кандидатів, які розділяють політику всеукраїнського об`єднання. У першій десятці кандидатів до Чернігівської обласної ради – представники Чернігова, Бахмача, Куликівки, Коропа та Прилук. Очолює список голова обласної партійної орагнізації Сергій Пащенко.

«У нашій команді люди, які заробили повагу серед жителів Черінгівщини своєю працею та порядністю. Фермери Іван Якуб та Микола Мисник, залізничник Ярослав Сторубльов, вчителька з Куликівки Валентина Мельник. Це люди, яких знають та поважають незалежно від політичних уподобань. Також до нашої команди приєдналися активні жінки, які бажають своїм досвідом допомогти працювати над розвитком області – це відома лікарка Галина Синявська та Валентина Дзюба – очільниця держекоінспекції області», – розповів Пащенко.

«Батьківщина» подала документи для участі у місцевих виборах ВІДЕО

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
24.09.2020