Україна і світ

“Батьківщина” підтримуватиме Зеленського, поки він себе не скомпрометував, – Тимошенко

За словами Тимошенко, вона та її партія готові допомогти Зеленському порадою, оскільки у нього поки що немає досвіду роботи у сфері політики і державного правління

Джерело: 112.ua

"Батьківщина" підтримуватиме Зеленського, поки він себе не скомпрометував, - Тимошенко

Поки президент України Володимир Зеленський своїми діями себе не скомпрометував, партія ВО “Батьківщина” та її лідер Юлія Тимошенко будуть надавати йому підтримку. Про це Тимошенко заявила під час програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV.

“Президент обраний, і поки він своїми діями себе не скомпрометував, наша команда і я особисто докладемо всіх зусиль, щоб його підтримати”, – сказала політик.

Новини за темою: Юлія Тимошенко в програмі “Мага” на телеканалі “112 Україна”, – відео

За словами Тимошенко, вона та її партія готові допомогти Зеленському порадою, оскільки у нього поки що немає досвіду роботи у сфері політики і державного правління.

Новини за темою: Тимошенко розповіла, чи претендує на посаду прем’єр-міністра

Політик зазначила, що це необхідно для того, щоб “кожен з нас не втратив шанс нарешті жити в країні, в якій для людей жити можливо”.

Раніше лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила, що її політична сила не буде в опозиції до нової української влади, навіть якщо її не візьмуть до коаліції у Верховній Раді. 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close