Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Батьки Протасевича просять Меркель допомогти з визволенням сина

Батьки затриманого журналіста та засновника Telegram-каналу Nexta Романа Протасевича звернулися до канцлера Німеччини Ангели Меркель з проханням допомогти з визволенням сина.

Своє прохання вони висловили в інтерв’ю одній з німецьких газет. Мати Протасевича попросила зупинити самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

– Ми дуже просимо вас допомогти нам вивести всіх невинних людей з тюрем. Їм терміново потрібна допомога, тому що вони щодня піддаються садизму та насильству.

Будь ласка, зупиніть Лукашенко. Кожен день, ні, кожна година коштує життя невинним, зокрема дітям, – сказала мати затриманого журналіста.

За словами батьків, їхні листи до сина не доходять, а адвокат Романа нібито не може вільно поговорити з ними телефоном. Батьки затриманого журналіста 10 місяців тому виїхали з Білорусі до Польщі після погроз через роботу їхнього сина.

Затримання Протасевича

23 травня в Мінську примусово посадили літак, на борту якого був засновник Telegram-каналу Nexta Роман Протасевич.

Літак прямував з Афін до Вільнюса, проте над Білоруссю надійшов сигнал про його фальшиве замінування. Незабаром білоруські силовики затримали Протасевича та його дівчину Софію Сапегу.

Джерело: Bild

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-12 22:42:04