Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Басейн в 19-й школі відкрили після капітального ремонту

Басейн в 19-й школі відкрили після капітального ремонту

У Чернігові після капітального ремонту відкрили басейн 19-ї школи. Тепер ним можуть користуватися учні та учениці не лише цієї, а й сусідніх загальноосвітніх та спортивних шкіл. Відремонтований басейн вперше за кілька десятків років.

«Басейн жодного разу не ремонтувався. 30 років він знаходився без ремонту. У нас школа працює за проєктом сприяння здоров’ю і діти, маючи 3 уроки фізкультури, 1 урок займались плавання, також були додаткові години після уроків. Але в таких умовах ми з радістю приймаємо діток. І хочемо, щоб скоріше наступило 1 вересня, тому що діти, коли побачать цей басейн, будуть з радістю ходити, займатися – на уроках фізичної культури і після урочний час», – розповіла директорка ЗНЗ №19 Людмила Шелупець.

В 2019 році фахівці провели роботи з реконструкції приміщення, встановили економічні і циркуляційні насоси, обладнання для фільтрації води.

З грудня минулого року тут облаштували роздягальні, роздільні для хлопців та дівчат туалети і душові, що доступні також для маломобільних груп населення.

В самому приміщенні басейну замінили інженерні мережі, частково вікна та провели всі оздоблювальні роботи.

«Проведено повністю капітальний ремонт. Установлена вся вентиляція. Повністю замінена стеля і чаша басейну, і плитка, і плитка на стінах. Чаша басейну покрита спеціальною плівкою», – зазначила Людмила Шелупець.

За словами директорки школи, такий басейн може приймати до 10 груп на добу. Його капітальний ремонт провели за кошти міського бюджету, а це близько 1,5 мільйони гривень.

За матеріалами сюжету телеканала «Дитинець»

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
12.07.2020