Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Басейн, тенісний корт та міні-корови: Рейко розповіла про будинок біля Катерининської церкви

Басейн, тенісний корт та міні-корови: Рейко розповіла про будинок біля Катерининської церкви

У будинку, який зводить кандидатка на посаду міського голови Марина Рейко біля виїзду з Чернігова навпроти Катерининської церкви, плануються басейн, тенісний корт та багато дерев. Також Рейко планує завести шотландських міні-корів, – повідомляє Суспільне Чернігів.

Рейко зазначила, що на цій території спершу планували облаштувати офісний центр, але відмовились від цієї ідеї через те, що, зараз – несприятливий час для бізнесу.

«Я хочу жити в приватному будинку. Я дівчинка з села: я хочу собаку, котів, завести худобу якусь. Міні-корівку. Є такі шотландські корівки. Вони дають по три літри молока в день. Це – ідеальний варіант», – розповіла вона.

Будинок матиме три поверхи, один з яких – цокольний.

«Зі входу там буде два поверхи, а з іншого боку – підземний поверх ще, який з одного боку закритий, під землею, а з іншого – відкритий», – зазначила Марина Рейко.

Також вона сказала, що планують зробити басейн та тенісний корт. Каже, хотіла висадити високі дерева – у такий спосіб, яким пересаджували ялинки з Деснянської правди. Але відмовилась від цієї ідеї, оскільки на новому місці ялинки не прижилися.

За словами Марини Рейко, вона виступала проти будівництва колеса огляду не через те, що з нього було б видно її будинок.

«Якщо я вже наважилася жити в центрі міста і на такій території, де з другого поверху сусіднього будинку подивитися те, що в мене там відбувається, то мене, в принципі, не хвилює ця тема. Мій чоловік (Сергій Семененко, власник «ТРЦ Hollywood», – ред..) – людина непублічна, йому це не сподобалось. Але я до цього ставлюся спокійно. Якщо хтось хоче спостерігати за моїм життям – нехай», – розповіла Рейко.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
15.10.2020