Україна і світ

Бахмут ми відстоїмо, а Херсон звільнимо! Сенцов про те, як триває війна на Сході та Півдні

Будівельні матеріали м.Ніжин

Режисер Олег Сенцов, який перебуває на фронті, розповів про перебіг повномасштабної війни на Сході та Півдні.

У Facebook він зазначив, що писати щось останнім часом немає особливого бажання, а читати новини з тилу іноді дивно, іноді – гидко. Каже, все це більше нагадує якийсь паралельний світ чи інформацію з космосу.

– Тим часом битва за Донбас добігає кінця, принаймні її активна фаза. Ворог зосередив свої останні зусилля на спробах захопити Бахмут, а на інших донбаських напрямках значно знизив активність, – зазначив Сенцов.

Він додав, що російські окупанти перекидають свої основні сили на Південь, щоб захистити окупований Херсон і спробувати організувати там контрнаступ – зупинити просування ЗСУ.

– Я сподіваюся, що Бахмут ми відстоїмо, а Херсон звільнимо найближчими тижнями. Так, ми виснажені. Так, у нас теж багато втрат та поранених. Так, техніки замало, а снарядів радянських калібрів майже не залишилося. Натовські системи кращі, але їх також ще недостатньо, – поділився режисер.

Сенцов наголосив, що незважаючи на всі недоліки, жоден боєць не сумнівається, що ми переможемо.

– Кожен готовий робити все, щоб ця перемога настала якнайшвидше. Ми вже не програли, і ми обов’язково переможемо. Слава Україні! – Підсумував Олег.

Нагадаємо, на початку липня Олег Сенцов одружився. Радісною новиною він поділився з підписниками, опублікувавши знімок. На фото режисер з’явився у військовій формі, а його обраниця Вероніка Вельч у сукні-вишиванці.

Фото: Олег Сенцов

Бахмут ми відстоїмо, а Херсон звільнимо! Сенцов про те, як триває війна на Сході та Півдні
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-08-02 12:51:07

Магазин Автозапчастин м.Ніжин