Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Бахмацька громада розпочала розроблення Стратегії розвитку

Бахмацька громада розпочала розроблення Стратегії розвитку

Наприкінці 2021 року Бахмацька громада увійшла до списку переможців, які отримують експертну консультативну підтримку з розроблення Стратегії свого розвитку в межах Програми «U-LEAD з Європою». Вона фінансується Європейським Союзом і його країнами-членами – Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Швецією та Словенією. Програма супроводжуватиме 96 громад з усіх областей України, зокрема п’ять громад із Чернігівщини (всього з нашої області на конкурс надійшло 12 заявок).

Стратегія визначає, якою мешканці громади прагнуть бачити її в найближчому майбутньому, відповідно — пріоритети розвитку, засоби та ресурси досягнення поставлених цілей. До речі, з 2023 року наявність Стратегії стане обов’язковою для громад, які прагнуть отримати від держави кошти на свій розвиток.

У листопаді-грудні минулого року та січні поточного року за участі експертів Програми «U-LEAD з Європою», керівників її Київського та Чернігівського офісів відбулися кілька заходів: ознайомча зустріч, онлайн-семінар на тему «Комунікація та партисипаторні механізми для представників територіальних громад, відібраних для підтримки розробки стратегій місцевого розвитку» та перші онлайн-консультації. Їх мета – організаційна підготовка до розроблення Стратегії, ознайомлення з можливостями та формами ширшого залучення мешканців громади.

31 грудня 2021 року розпорядженням міського голови створена робоча група з розроблення Стратегії розвитку Бахмацької міської територіальної громади Ніжинського району Чернігівської області на 2022–2027 рр. і Плану заходів із її реалізації на 2022–2024 рр. на принципах залучення громадськості, зокрема освітян, підприємців, депутатів, старостів старостинських округів, громадських організацій тощо.

Серед наступних першочергових кроків — збір даних для соціально-економічного аналізу та проведення опитування мешканців громади. Це велика праця, яку територіальна спільнота може зробити лише разом.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

12.01.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин