Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Бабуся з прапором СРСР змінила свою думку після влучання російського снаряда в її дім

Після того, як російська пропаганда підняла на стяг українську бабусю з радянським прапором, українські військові зустрілись з нею та розповіли про звірства окупантів, що коїлись у Бучі. Як розповіли військові, бабця закинула червоний прапор подалі після цієї історії.

Про це розповіли співробітники Центру стратегічних комунікацій, які відшукали ту саму жінку.

– Живий символ “проросійської України”, жіночка, яка, за версією російської пропаганди, “сміливо протистояла націоналістам”, насправді вдячна українським військовим, які не тільки підтримують її продуктами, але й захистили від гніву пересічних харків’ян, – йдеться у повідомленні.

Анна Іванівна розповіла, що вийшла з червоним прапором до, як вона думала, російських військових, щоб вони “не громили Україну”. При цьому російська державна пропаганда встигла перекрутити її мотиви, розтиражували її образ всією Росію, паралельно встановлюючи усілякі міні-скульптури з жіночкою. Через що бабуся тепер відчуває себе “зрадницею”.


Як повідомили у центрі стратегічних комунікацій, наразі Анна Іванівна перебуває в одній із міських лікарень Харкова разом із своїм чоловіком.

Військові ЗСУ закликали не зневажати стареньку.

– Тепер, коли від росіян Анна Іванівна отримала міну на подвір’я, а від українців допомогу, її онук рятується в Польщі, коли вона дізналася про Бучу та все інше, вона закинула той червоний прапор подалі, – розповів командир взводу з псевдонімом Кадет.

Наприкінці березня Факти ICTV висвітлили російських артистів, які виступили проти війни, розв’язаної Володимиром Путіним проти України.

Джерело: SPRAVDI

Фото: Скріншот з відео / SPRAVDI


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-05 22:07:06

Магазин Автозапчастин м.Ніжин