Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Автівку чернігівця, що не платив аліменти, оголосили у розшук

Автівку чернігівця, що не платив аліменти, оголосили у розшук

Робота з повернення заборгованих коштів значно спрощується, якщо в особи, що не виконала фінансове зобов’язання, є у власності майно. Так, наявність нерухомості та фінансівдає змогу державним виконавцям виносити постанови про їх арешт з метою задовільнення судового рішення.

Завдяки дієвим заходам впливу було повернуто вчасно несплачені  аліменти у Чернігові. Тут батько завинив двом синам понад 200 тисяч гривень, та доки не втрутились фахівці Новозаводського відділу державної виконавчої служби, продовжував ігнорувати економічні права дітей.Аби змусити чоловіка повернути кошти, правники не тільки арештували його банківські рахунки та майно, а й оголосили в розшук навітьтранспортний засіб.

Щоб постійно не переховуватися від патрульних на дорозі, чоловік погасив у повному обсязі не лише аліментну заборгованість, а й сплатив штраф у розмірі понад 55 тисяч гривень, який правники також перерахували родині.

За словами начальниці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірини СВИСТУН,  протягом 2021 року завдяки роботі державних виконавців Новозаводського відділу ДВС у м. Чернігові Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) неплатники аліментів повернули своїм дітям майже 18 мільйонів гривень.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

09.01.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин