Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Австралія ввела санкції проти Лукашенка та 22 російських пропагандистів

Австралія запровадила санкції проти 22 російських пропагандистів, а також самопроголошеного президента Білорусі Александра Лукашенка та його родину. Про це стало відомо із сайту австралійського уряду.

Ці останні кроки через місяць після вторгнення Росії в Україну продовжують наші цілеспрямовані зусилля для того, щоб Росія та ті, хто підтримує її незаконне, неспровоковане вторгнення до її демократичного сусіда, заплатили високу ціну, – йдеться у повідомленні.

Нові обмеження стосуються 22 пропагандистів, що продовжують поширювати вигідну Кремлю дезінформацію. Це, зокрема, старші редакторів таких ЗМІ, як Russia Today, Фонд стратегічної культури, InfoRos і NewsFront.

А от проти Лукашенка з сім’єю Австралія ввела санкції за “стратегічну підтримку Росії та її збройним силам у нападі на суверенітет і територіальну цілісність України”.

Нагадаємо, раніше президент США Джо Байден повідомив, що запроваджує нові санкції проти Росії. Під них, за його словами, потрапили фізичні, юридичні особи та російські еліти.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-25 04:37:55

Магазин Автозапчастин м.Ніжин