Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Австралія анулювала візу Джоковичу та збирається його депортувати

Перша ракетка світу Новак Джокович прибув до Мельбурна, але найближчим часом буде змушений залишити кордони зеленого континенту через те, що його візу анулювали.

Сербський тенісист мав взяти участь у першому у цьому році турнірі серії Grand Slam – Australian Open-2022.

Напередодні організатори турніру повідомили, що йому можна буде взяти участь у змаганнях без обов’язкового щеплення проти коронавірусу. Це спричинило негативну реакцію серед австралійців.

За даними The Age і The Sydney Morning Herald, австралійські прикордонники анулювали його візу, коли той прямував до Австралії.

20-разовий чемпіон турнірів Grand Slam планував в’їхати до Австралії за візою, яка не дозволяє медичні виключення через невакцинацію.

Виконувачка обов’язків міністра спорту штату Вікторія Джаала Пулфорд у середу у Twitter підтвердила, що уряд не підтримає заявку на візу Джоковича.

— Федеральний уряд запитав, чи підтримаємо ми заявку на отримання візи Новака Джоковича для в’їзду в Австралію. Ми не будемо надавати Новаку Джоковичу індивідуальну візову підтримку для участі в Australian Open 2022 року, – написав Пулфорд.

Адвокати Джоковича збираються відстоювати це рішення, але австралійські ЗМІ пишуть, що у них майже немає шансів.

Турнір Australian Open-2022 стартує 17 січня і триватиме до 30 січня. У чоловіків чинним чемпіоном є саме Джокович, який, вочевидь, не зможе відстояти титул. У жінок минулоріч перемогу здобула Наомі Осака.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-01-06 03:38:08

Магазин Автозапчастин м.Ніжин