Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Авіакатастрофа на Прикарпатті: на борту були громадяни США

Громадянство трьох загиблих іноземців в результаті аварії спортивного літака WT-10 Advantic в селі Шепарівці Івано-Франківської області ще встановлюється. Поки ведеться слідство, але є інформація, що це могли бути громадяни США. 

Оновлено 19.45. За фактом аварії літака розпочато кримінальне провадження. Попередня кваліфікація події – порушення правил повітряних польотів. Проводяться слідчі дії для встановлення причин падіння літака, повідомили в поліції.

Оновлено 18.12. Об’єднана єврейська громада України повідомила, що в авіакатастрофі, крім пілота, також загинули хасиди – громадяни США. Відомо, що вони були з групи, яка прибула на відпочинок в цей район. Водночас ОДА досі не підтверджує громадянство загиблих.

Аварія сталася вдень 28 липня. Всього загинули чотири людини, включаючи пілота з Прикарпаття. 

– На місце трагедії виїхали представники обласної державної адміністрації та відповідних служб. Створено оперативний штаб, який на місці ухвалює необхідні рішення. Водночас проводяться слідчі дії та встановлюється громадянство загиблих, – повідомили в Івано-Франківській ОДА. 

За даними ОДА, падіння літака на приватний житловий будинок з подальшим його горінням сталося о 13.38. Пожежу ліквідували трохи менше, ніж через годину. На момент аварії в будинку людей не було. 

Місцеві ЗМІ пишуть, що крім іноземців загинув пілот Ігор Табанюк. Він був професіоналом своєї справи, інструктором і співвласником аеродрому малої авіації в Коломиї.


Аварія вертольота в Польщі

На початку липня сталася аварія вертольота в Польщі, на борту якого були українці.

У результаті аварії постраждали пілот і двоє пасажирів, їх відразу доставили в лікарню.

Пізніше з’ясувалося, що у вертольота почалися проблеми з двигуном незабаром після зльоту.

Детальніше про авіакатастрофу в Польщі – читайте в матеріалі.

Джерело: Івано-Франківська ОДА

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-28 22:45:40