Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Аварійні гілки з дерев теж несуть загрозу!

Аварійне дерево – це рослина, що представляє загрозу для життя, здоров’я або майна людей і згідно закону має бути ліквідовано в найкоротші терміни. Також, гілки з дерев можуть бути аварійними, а ймовірність падіння їх зважаючи зовнішніх природних або НЕ природних факторів досить велика. До таких гілок можна віднести: старі, сухі, трухлі, що розкололися, а також ті, що повисли на проводах, дахах і інших об’єктах.

Для покращення благоустрою Ніжина, та з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, у зв’язку з загрозою життю та майну людей, наявністю аварійних гілок на деревах, а також з метою догляду за зеленими насадженнями, працівниками комунального підприємства «ВУКГ» постійно проводиться санітарне підрізання гілок та кронування дерев.

Останнього тижня комунальники провели масштабне підрізання гілок з величезного в` яза по вулиці Проценка. Роботи виконувала бригада пильщиків та працівників з благоустрою, які ретельно видаляли непотрібну суху, пошкоджену деревину. Враховуючи безпеку пересування мешканців даною вулицею, рух довелось тимчасово перекрити.

Кожна гілка перед видаленням міцно фіксувалась автокраном, пильщик за допомогою автовишки обережно зрізав їх, а потім, гілки опускалися донизу де їх розпилював на біль дрібні інший пильщик. Після виконання робіт з підрізання гілок територію навколо було ретельно прибрано, а гілки завантажено та вивезено.

Також, ретельно було підрізано гілки з 5 дерев по вулиці Братів Зосим.

Комунальне підприємство «ВУКГ» приймає замовлення на видалення дерев та підрізання гілок з них від мешканців та підприємств і установ міста.  Команда професіоналів з задоволенням допоможе Вам у цій складній справі за помірними цінами спиляти зайве або аварійне дерево. Для замовлень звертатись за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 128

Unenizh.org.ua
2021-11-19 15:34:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин