Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Атрошенко сказав, що тепер буде жорсткішим з підлеглими. Ми зібрали його «перли» з першої каденції

Атрошенко сказав, що тепер буде жорсткішим з підлеглими. Ми зібрали його «перли» з першої каденції

Змагатися із собою попереднім та вимагати більше від підлеглих, – так міський голова Владислав Атрошенко прокоментував свої плани на другий термін, сьогодні 27 жовтня, на щотижневій нараді.

Крім того він повідомив, що збирається змінити структуру міської ради. Як саме не сказав, але обіцяв бути жорсткішим та вимогливішим до своїх підлеглих:

«Або ви сприймаєте моє бачення і ми працюємо командою пліч-о-пліч, або ви займаєтесь своїми справами. Якщо перший термін я більш обережно ставився до підлеглих, не завжди робив зауваження, які потрібно було робити, на другий термін цих стримуючих факторів у мене не буде» – зазначив Атрошенко.

Враховуючи вище сказане, ми підібрали добірку цитат, щоб згадати найскандальніші та резонансні висловлювання міського голови про своїх підлеглих за весь час його каденції.

Про «ліплення горбатого» та «бесстыжую морду»

Розмова 12 березня 2016 року з екс-керівником КП «Чернігівводоканал» Олександром Шкінем розлетілася буквально на цитати.

Серед сказаного на адресу Шкіня – заклики про те що «Не надо лепить горбатого!» та  «Бесстыжая вы морда».

Про алкоголіків у міськраді

«Ви пропиваєте бюджетні кошти», – так оцінив роботу управління стратегічного розвитку Чернігова міський голова Владислав Атрошенко.

11 липня 2016 року під час звіту його начальника Бориса Атрощенка на загальноміській нараді Атрошенко не добирав слів, критикуючи роботу управління. Зокрема, вказав на те, що його співробітники не знають жодної іноземної мови. Виключення – Борис Атрощенко, який знає німецьку.

Міський голова розпорядився зайнятися ліквідацією управління, створивши на його основі відділ в управлінні економіки. Атрошенко наказав провести перевірку управління стратегічного розвитку і звільнити працівників, які не знають іноземної мови.

«Ви краще б не горілку їздили пити по містам-побратимам, а бізнесменів з собою возили», – сказав Атрошенко, зазначивши, що управління погано залучає інвестиції до Чернігова.

Про дупи підлеглих та відстріл чиновників

Значно різкішим у публічних заявах Владислав Атрошенко був по відношенню до своїх підлеглих.

До прикладу, 6 жовтня 2016 року під час засідання виконкому міський голова зірвався на голову фонду комунального майна Олексія Єпініна через вартість оренди комунального майна.

Атрошенко пропонував суттєво збільшити ціну оренди, Єпінін відповідав, що перегляд ставки поки що неможливий.

 «Твої переживання про те, що ти нічого не порушив і ні за що не відповідаєш, особисто мені, до заднього місця. З цими особистими боязнями – заяву на стіл і вільний. Ціна твого заднього місця – 6 мільйонів для містян… ну, дороге заднє місце», – «наїхав» Атрошенко на Єпініна.

Головному комунальнику Ярославу Куцу він і зовсім чи то жартома чи то всерйоз пригрозив пістолетом.

Обговорювалося питання виділення додаткових коштів на будівництво пункту тимчасового утримання безпритульних тварин.

Він був незадоволений повільністю роботи проектної організації і запропонував свій, «особливий», варіант виходу з проблеми.

«Я би попросив дозвіл у чернігівської громади на відстріл чиновників в якійсь кількості на рік. Щоб на зустрічі я міг ходити з пістолетом із бойовими набоями», – сказав міський голова.

Першою жертвою, у випадку надання такого дозволу якраз і повинен стати головний комунальник Чернігова.

«Якщо ви мене доведете до того, що мені таки доведеться ходити з пістолетом, першим я дійду до вас. Бронежилет не врятує. Одразу в голову», – сказав Атрошенко Куцу.

Про неактивних та безініціативних підлеглих

При обговорюванні майбутніх змін на «Золотому березі», зокрема, облаштування велопарковки і камери схову.

«Приходьте и беріть мене за грудки: Мовляв, потрібні велопарковки, друга, п'яте, десяте для того, щоб воно було по-людськи. Я дочекаюся такого щастя від вас ?!», – дорікнув він начальнику (наразі він вже колишній, – ред.) КП «Паркування та ринок» Олексію Шевченку.

«Оця чиновницька звичка – просидіти 100 років на посаді і ніхєра, я вибачаюся, не зробити! Вона якась дивна!», – охарактеризував він роботу своїх підлеглих.

«Вы это бл***во прекращайте»

У вересні минулого року Атрошенко жорстко пройшовся по начальнику комунального підприємства через непрацюючий туалет біля драмтеатру.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
27.10.2020