Новини Чернігова

Атрошенко і колектори: від популізму до погроз

Атрошенко і колектори: від популізму до погроз

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко втрачає свою популярність, яка була у нього на початку каденції.

Тоді він наліво та направо видавав «перли» про Сталіна, шантажував тепловиків, що закликатиме людей не платити по грабіжницьким тарифам, принижував своїх підлеглих-чиновників, використовуючи напівкримінальний жаргон, багато жартував, будував фонтани.

Все це викликало у багатьох чернігівців посмішку і схвалення. Але час минув.

Зараз Владиславу Атрошенко вже не до жартів. Через передвиборчі трюки його друга Порошенка і ко з монетизацією субсидій та підвищенням тарифів, стрімко зростають борги чернігівців за комунальні послуги – на тепло, воду, послуги ЖЕКів. Тепер пан Атрошенко не «захисник» інтересів збіднілого народу. Він вже не популіст, а вдається до крайнощів.

Не закликає не платити за грабіжницькими тарифами. На ранковій нараді у міській раді 21 травня Владислав Атрошенко порадив «натравити» колекторів на боржників. Мовляв, якщо колектори «виб’ють» борги, можуть розраховувати на 15% від суми.

От такий «взаємовигідний договір» з комунальниками пропонує голова. І це пан Атрошенко говорить абсолютно серйозно. Більш того, ТЕЦ вже незабаром передасть списки злісних боржників колекторській фірмі.

Одна справа , якщо колектори будуть «діставати» і «погрожувати» боржникам-власникам шикарних будинків, елітних авто та квартир , а такі «особливі» боржники є.

Інша справа – літні пенсіонери, інваліди, доходів яких ледь вистачає на їжу та ліки. Багато випадків, коли таких людей позбавили субсидії через те, що в квартирах прописані їх родичі.

Чи витримає серце літніх людей чи інвалідів «наїзди» колекторів , які навряд чи будуть розбиратися, в якому становищі знаходиться боржник? Звісно платити за комунальні послуги потрібно і бажано вчасно, але якщо нема чим?

У соцмережах інформацію Владислава Атрошенка про колекторів чернігівці сприйняли переважно негативно.

Деякі навіть образливих слів не добирали. Часи загравання з електоратом для міського голови закінчилися. Він переходить до непопулярних кроків. А з ними і симпатія до міського голови з боку містян може швидко згаснути.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
22.05.2019