Україна і світ

Atlas Weekend оголосив заміну заарештованому хедлайнеру A$AP Rocky

Його замінить A$AP Ferg

Джерело: 112.ua

Atlas Weekend замінив заарештованого хедлайнера американського репера A$AP Rocky на A$AP Ferg. Про це повідомляється на офіційній сторінці заходу в Facebook.

“Хедлайнер змінився, але настрій вечора залишається настільки ж яскравим. Брат за брата: потужний A$AP Ferg на Main Stage 13 липня”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що організатори Atlas Weekend підтвердили скасування виступу A$AP Rocky.

Нагадаємо, Ракім Майєрс (справжнє ім’я репера) був затриманий у ніч на 3 липня. Причиною затримання стало відео, на якому музикант хапає невідомого чоловіка і кидає його на землю. За це реперу інкримінували напад на людину. За словами A$AP Rocky, 30 червня він йшов центром міста у супроводі охорони, коли їх почали переслідувати двоє чоловіків. Вони йшли за Майєрсом чотири квартали і не реагували на прохання залишити його в спокої. Інцидент закінчився бійкою, за яку затримали артиста і його охоронців.

Пізніше суд Стокгольма заарештував A$AP Rocky за застосування насильства. Музиканта вирішено було залишити під вартою на два тижні через ймовірність втечі. Апеляційний суд, до якого звернулися адвокати артиста, залишив рішення без зміни. У Верховному суді на подібне звернення відповіли, що вони не займаються такими справами, тому переглядати арешт Майєрса не будуть.

У зв’язку з арештом A$AP Rocky, його колеги по реп-сцені вирішили влаштувати бойкот Швеції. 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close