Україна і світ

Ассоль показала, як святкувала дівич-вечір з подругами у Туреччині: яскраві фото

Ассоль показала, як святкувала дівич-вечір з подругами у Туреччині: яскраві фото

Зіркова наречена Катерина Гуменюк, яка більш відома як співачка Ассоль, вже незабаром стане щасливою дружиною коханого чоловіка. Традиційно напередодні пишного святкування вона разом з подругами відправилася на дівич-вечір, аби попрощатися зі своєю “свободою”.

Вже 19 вересня 25-річна Катерина Гуменюк піде до вівтаря у розкішній дизайнерській сукні, яку вона ледь не втратила під час перельоту. Тому за кілька тижнів до весілля, як і всі дівчата, співачка відсвяткувала дівич-вечір. Яскраві світлини Ассоль з подругами з’явилися на її сторінці в Instagram.

Як повідомляє видання Радіо Люкс, вечірку з подругами Катерина Гуменюк організовувала сама, оскільки сюрпризи їй не дуже до вподоби.

Я не люблю сюрпризів, тому сама детально планувала дівич-вечір. Спеціально з Лондона для своєї #teambride привезла милі іменні халати. А ще ми зробили спеціальні кастомні джинсові курточки для свята! Перший день у нас був суцільною фотосесією, ми хотіли зафіксувати події цих днів максимально,
– зізналася Ассоль.

Також вона додала, що в аеропорту дівчата подарували їй валізу з портативним зарядним пристроєм, у якій було ще чимало подарунків для її майбутнього медового місяця.

View this post on Instagram

Эта фотография чётко характеризует мои ощущения сейчас. Я так счастлива, хотя сама до сих пор не до конца осознаю что происходит вокруг 🙈 Думаю каждая девушка, которая была невестой, была на моем месте, меня поймёт. Но. Сейчас не об этом. Этот пост благодарности и бесконечной любви тем людям, без которых этот день никогда бы не стал таким невероятно-незабываемым!!! Я вас оооочень сильно люблю, вы лучшие! СПАСИБО! 💖💖💖 #ассольвстретилалюбовь #assolbrideteam

A post shared by Ekaterina Gumenyuk (@assolmusic) on

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи


Джерело Телеканал новини «24»
12.09.2019