Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Артилерія, бронетехніка, ППО та літаки: Зеленський перерахував потреби України

Президент України Володимир Зеленський закликав союзників дати Україні зброю, щоби разом перемогти зло. Він перерахував, що необхідні важка артилерія та бронетехніка, а також ППО та літаки.

Він наголосив, що Україні вдалося не лише протриматися проти РФ, а й відбити її атаку, проте війна ще не закінчена: президент Росії Володимир Путін та його армія вирішили змінити стратегію.

Зеленський розповів, що росіяни посилюють свої війська, щоб ще сильніше натиснути на Харків та весь Донбас, включаючи Маріуполь.

– Росія не має наміру зупинятися на Україні. Пропагандистська машина Путіна відкрито заявляє, що Європа є “наступною логічною метою” після України. Тож або Захід допоможе Україні зупинити Путіна зараз, або Путін продовжить розширювати свою російську імперію, вбиваючи тисячі жінок і дітей. Він уже зробив це у Маріуполі, Харкові, Бучі та інших містах України, – заявив український президент.

Зеленський повідомив, що для того, щоб продовжувати героїчно захищати світ від російської агресії, Україні потрібний конкретний список зброї.

Він звернувся до громадян усього світу з проханням допомогти донести урядам їхніх країн, адміністраціям президентів, керівникам реальні потреби України, які допоможуть зупинити війну.

  • За його словами, Україні терміново потрібна важка артилерія, важка бронетехніка, системи протиповітряної оборони та літаки:
  • артилерійські установки (калібр 155 мм) та боєприпаси;
  • артилерійські снаряди (калібр 152 мм). Якомога більше;
  • реактивні системи залпового вогню: Град, Ураган чи американський M142 HIMARS;
  • БТР (бронетранспортери, бойові машини піхоти тощо);
  • танки (Т-72, ​​американські або німецькі аналоги);
  • системи ППО (С-300, Бук або подібні сучасні західні системи протиповітряної оборони);
  • бойова авіація.

Володимир Зеленський попросив увесь світ об’єднатися та допомогти Україні у боротьбі з жорстокою агресією.

– Дайте Україні зброю зараз, щоб разом перемогти це зло, – резюмував він.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-13 21:01:14

Магазин Автозапчастин м.Ніжин