Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Арсенальну площу озеленять цієї осені

Як вдалося з’ясувати нашому виданню, у межах реконструкції площі біля столичної станції метро Арсенальна до кінця поточної осені висадять нові дерева.

В період з 28 вересня по 6 жовтня  КРБП Зеленбуд було видалено дерева на площі біля станції метро Арсенальна згідно з погодженим проєктом реконструкції площі. На їхньому місці будуть висаджені молоді дерева та інші зелені насадження, – повідомили нашому кореспондентові.

За проектом передбачена висадка сосен, берез і горобин, гортензій та ехінацеї, пенісетуму та проса. Рослини розташують таким чином, щоб відкрити фасад пам’ятки архітектури національного значення – будівлі Комендатури з старовинною Микільською брамою.

Арсенальну площу озеленять цієї осені

Саму ж браму також заплановано відновити цього року. Це пам’ятник фортифікаційної архітектури, головний в’їзд на територію Нової Печерської фортеці. Споруджено браму в 1846-1850 рр. за проектом архітектора П. Таманського.

Відновлення фасаду будівлі Комендатури та брами буде здійснено в межах концепції збереження  та розвитку цього ансамблю, який упродовж років перебував у занедбаному стані.

Також Факти ICTV писали про те, що перехід на літній і зимовий час в Україні можуть скасувати – законопроект.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-10-13 11:09:54